Inloggen

Trainingen en crew


Ben je geïnteresseerd om ook mee te doen met Bataille, dan bestaan hiervoor twee mogelijkheden. Je kunt vechtend lid worden, dat wil zeggen dat je meedoet aan trainingen en als vechter in shows en andere activiteiten meedoet. De contributie voor vechtende leden is € 24 per maand.
Vechtende leden zonder ervaring met Europese krijgskunsten dienen eerst mee te doen aan de novicecursus, die twee maal per jaar plaatsvindt. Hierin leer je de basis van de historische Europese krijgskunsten en het showvechten. Wil je op de hoogte gehouden worden van de eerstvolgende novicecursus, neem dan contact met ons op.
Mensen die al ervaring hebben met historische krijgskunsten kunnen mogelijk ook op andere momenten instromen. Neem hiervoor contact met ons op.

Het is ook mogelijk om crewlid te worden; je doet dan niet mee met trainingen, maar helpt achter de schermen mee met het organiseren van onze activiteiten. Bijvoorbeeld door het maken van kostuums en props of door historisch onderzoek te doen naar onze belangrijkste tijdsperiode, de 13e eeuw. Crewleden kunnen zich op ieder moment aanmelden en betalen een contributie van € 16,50 per maand. Meld je aan door een mail naar info@bataille-krijgskunsten.nl.

 

AGENDA

Zaterdag 05 & zondag 06 april 2025 - RINCON in MFA 't Hart te Ewijk

Zaterdag 03 & zondag 04 mei 2025 - Middeleeuws Festijn Cannenburch te Kasteel Cannenburch te Vaassen

Zaterdag 14 & zondag 15 juni 2025 - Kampement & Ridderschool te Kasteel Heeswijk te Heeswijk-Dinther

Zaterdag 19 & zondag 20 juli 2025 - Middeleeuws Montfort te Kasteel Montfort te Montfort

Zondag10 t/m donderdag 14 augustus 2025 - Bataille Zomercursus te Heeswijk-Dinther

Zaterdag 11 & zondag 12 oktober 2025 - Fantasy Fest in De Broodfabriek te Rijswijk

SponsorKliks, gratis sponsoren!
Bataille 2021